Hastrmánci s.r.o.

Historie a současnost

Na podzim 2006 jsme nebyli spokojeni s nabídkou pokračovacích plaveckých kurzů pro naše děti starší 6 let. Rozhodli jsme se, že to zkusíme sami.

Zahájili jsme 31. 10. 2006. Plavali jsme v bazénu v IGY. Příjemných 29 -30 stupňů teplá voda, 20m bazén, klid, pohoda.

Jak šel čas, začal být některým dětem bazén v IGY „malý“, proto jsme si na podzim 2009 pronajali 1 dráhu na plovárně v ČB. Také jsme si občas vyrazili zazávodit na velké závody do Českého Krumlova

Na jaře 2010 zkrachoval provozovatel bazénu v IGY a my se museli narychlo přesunout na plavecký stadion v Českých Budějovicích. A tam působíme dodnes.

září 2011 jsme nově otevřeli kurzy plavání batolat (1–3 roky) v hotelu Štekl na Hluboké. Z důvodu nevyhovujícího prostředí (byla tam zima) jsme se v únoru 2012 přesunuli na Arpidu

Od roku           pořádáme kurzy dětí s rodiči 2–5 let na Kněžínku

Naše aktivity se ovšem netočí jenom kolem kurzů plavání

Od podzimu 2007 jsme se spolu s našimi rodiči vypravovali na společné víkendy na Hrdoňově. V roce 2009 jsme si domluvili společnou dovolenou na Slovensku – super zážitek!

Od roku 2008 pořádáme víkendová soustředění pro děti – rodiče necháváme doma. Poprvé jsme byli na Hrdoňově, od 2. pobytu v ZŠ Borovany. Na soustředěních si to vždycky užijeme, jak ve vodě, tak na suchu, ve dne i v noci.

V únoru 2012 jsme zkusili zaměnit vodu kapalnou za zmrzlou a vypravili jsme se na lyže na Kramolín. I přes velký mráz to byla parádní lyžovačka.

V červenci 2014 jsme poprvé pořádali příměstský tábor ve spolupráci se soukromou školkou Formelo s.r.o. Kromě jiného jsme během let navštívili bazén v Českém Krumlově, Muzeum lega, skřítky, strašidla a husity v Táboře, zvířátka v ZOO Hluboká, koupaliště v Borovanech, Sýpku ve Stropnici, Terčino údolí, Dívčí kámen….

V lednu 2018 jsme se vypravili na bobovačku na Kvildu. Napadlo nám obrovské množství sněhu a byla to paráda.

S částí našich trenérů a instruktorů se mohou vaše děti setkat v rámci školní povinné plavecké výuky. Tým Hastrmánků stál  v roce 2011 u zrodu Plavecké školy PLČB, z.s. a dodnes se podílí na jejím řízení a chodu.                                                                                                                                

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení